Apta para principiantes
60
MinCheese Wedge Potatoes
Costo $8, ahorrar $5
30
MinBroccoli Tuna Pancakes
Costo $8, ahorrar $12
15
MinShrimp and Shiitake Mushroom Ajillo
Costo $12, ahorrar $8
30
MinSpam Musubi Lunch Box
Costo $5, ahorrar $10
15
MinDiet Tofu Curry Fried Rice
Costo $5, ahorrar $10
15
MinBacon Cheese Rice Rolls
Costo $8, ahorrar $12
15
MinShrimp and Bok Choy Ajillo
Costo $12, ahorrar $8
15
MinShrimp and Burdock Ajillo
Costo $12, ahorrar $8
15
MinButter Dumpling Fried Rice
Costo $5, ahorrar $10
15
MinShrimp and Bitter Melon Ajillo
Costo $12, ahorrar $8
10
MinBacon Egg Toast
Costo $5, ahorrar $10
10
MinQuick and Easy Perilla Leaf Spam Pancakes
Costo $5, ahorrar $10
15
MinShrimp and Onion Ajillo
Costo $10, ahorrar $15
15
MinShrimp and Asparagus Ajillo
Costo $12, ahorrar $8
15
MinShrimp and Leek Ajillo
Costo $8, ahorrar $12
15
MinEnoki Mushroom Egg Soup Recipe
Costo $5, ahorrar $10
60
MinKFC Biscuit
Costo $5, ahorrar $10
20
MinSalmon with Ume and Cheese Fry
Costo $8, ahorrar $7
15
MinCabbage and Shrimp Ajillo
Costo $8, ahorrar $12
5
MinSea Bream Carpaccio with Parsley Flavor
Costo $8, ahorrar $12